Przewóz mebli, sprzętu, towarów – Warszawa

Nasza doświadczona, transportowa firma oferuje profesjonalny przewóz towarów, mebli i sprzętu AGD w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z branży logistycznej, dlatego zapewniamy niezawodność, terminowość i dobre ceny usług przewozowych. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którym potrzebny jest transport mienia dowolnego rodzaju. Nad bezpieczeństwem przewożonego ładunku czuwają kompetentni kierowcy, którzy przejechali już z nami setki kilometrów na różnych trasach!

Transport mebli w Warszawie

W trakcie wyprowadzki z mieszkania do innego lokalu przeważnie trzeba przewieźć wielkogabarytowe rzeczy. Transport mebli czy sprzętu AGD o większych rozmiarach zwykłym samochodem osobowym jest właściwie niemożliwy, dlatego trzeba szukać lepszej alternatywy w postaci firmy przewozowej. Mamy duże doświadczenie w realizacji tego typu usług, dlatego chętnie podejmiemy się zlecenia i zapewnimy atrakcyjne warunki współpracy. Dobytek naszych klientów będzie na pewno bezpieczny na trasie, o co zatroszczą się doświadczeni kierowcy.

Także firmy działające w Warszawie mogą zlecić nam transport mebli na potrzeby przeprowadzki do innej siedziby. Oferta dotyczy nie tylko stolicy, podejmiemy się także dłuższych, ogólnokrajowych odcinków według atrakcyjnego cennika. Dysponujemy dużą flotą pojazdów przystosowanych do przewozu sprzętu o większych gabarytach, dlatego możemy się podjąć każdego wyzwania. Klienci mogą nam powierzyć również przedmioty i urządzenia o delikatnej konstrukcji, gwarantujemy ich bezpieczną podróż na całej trasie!

Przewóz sprzętu AGD w Warszawie

Warto pamiętać, że nasza firma przewozowa specjalizuje się też w transporcie sprzętu AGD o większych gabarytach, w tym:

  • lodówek,
  • zmywarek,
  • pralek,
  • urządzeń przemysłowych.

W ramach usługi transportu proponujemy także wyładunek i załadunek według atrakcyjnego cennika i na specjalne życzenie klienta. Usługa sprawdzi się zarówno na potrzeby przeprowadzki do innego miejsca zamieszkania, jak również w przypadku zakupu nowego urządzenia i konieczności dowiezienia go do domu.

firma przewozowa Warszawa

Chętnie podejmiemy się też współpracy z firmami z branży handlowej, które potrzebują stałego przewożenia sprzętu AGD pomiędzy magazynem a miejscem sprzedaży. Dzięki takim usługom nie trzeba zatrudniać kierowcy i inwestować w kosztowny pojazd. Wystarczy zgłosić się do nas i ustalić szczegóły. Dla stałych kontrahentów mamy bardzo przystępne ceny transportu, które ustalane są zależnie od długości trasy i wielkości załadunku. Sprzęt AGD o dowolnych gabarytach możemy dostarczyć do innych części kraju, według indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Firma przewozowa z Warszawy – transport towarów

Dla klientów indywidualnych i biznesowych z Warszawy przygotowaliśmy ofertę na transport mebli i innych towarów do miejscowości usytuowanych w pozostałych regionach Polski. Przewóz krajowy to nasza specjalność, możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Mamy na swoim koncie tysiące przejechanych kilometrów na zlecenie przedsiębiorstw potrzebujących niezawodnych usług logistycznych. W naszej firmie dysponujemy nowoczesnymi i w pełni sprawnymi pojazdami o zróżnicowanej wielkości, więc możemy się podjąć realizacji nawet dużych zleceń.

Aby zamówić u nas przewóz mebli czy sprzętu AGD, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza. Prosimy o podanie szczegółów zlecenia, przede wszystkim miejsca odjazdu i przyjazdu, a także terminu razem z godziną. Dzięki temu szybciej i sprawniej ustalimy szczegóły naszych usług.